Презентація АБІС Koha в ОННБ

1-koha.jpg

29 жовтня 2020 року
в Одеській національній науковій бібліотеці
спеціалісти компанії «Bіblio.Center»
презентували АБІС Koha 

29 жовтня 2020 року в Одеській національній науковій бібліотеці спеціалісти компанії «Bіblio.Center» презентували АБІС Koha – першу вільну автоматизовану бібліотечну інформаційну систему із відкритими джерельними кодами, що створена на основі бібліотечних стандартів та протоколів.

Участь у заході взяли провідні фахівці ОННБ та інших закладів м. Одеси, зокрема Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова, міської ЦБС для дітей та Державного архіву в Одеській області.

1-1.jpg 2.jpg

Вже більше ніж 3700 бібліотек по всьому світу використовують у своїй роботі АБІС Koha. З 2017 року компанія «Bіblio.Center» займається впровадженням цієї системи в бібліотеках України. Керівник компанії Ігор Огура продемонстрував бібліотечним спеціалістам можливості АБІС Koha:

  • легкі та гнучкі інструменти пошуку;
  • автоматизована документовидача та облік користувачів;
  • відсутність обмежень у кількості та обсязі бібліотечних даних у системі;
  • можливість створення особистого кабінету користувача;
  • сумісність з іншими автоматизованими бібліотечними інформаційними системами;
  • постійна технічна підтримка;
  • можливість здійснювати моніторинг діяльності та отримувати звіти про роботу.

Сьогодні в Україні 12 бібліотек зі Львова, Івано-Франківська, Донецька, Луганська вже користуються перевагами АБІС Koha. Як зазначив пан Ігор, «погані бібліотеки створюють колекцї, добрі бібліотеки надають послуги, надзвичайні – будують спільноту». Система Koha не тільки надає бібліотекарям ефективні інструменти для організації виробничої та наукової діяльності, але й сприяє якісному діалогу між бібліотекою і користувачем.

 

Створено: 30.10.2020
Переглядів: 208
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.