До 90-річчя від дня народження В.І.Голованя. Анонс

vigolovan1.jpg

З 17 по 31 жовтня 2020 р. у відділі краєзнавства «Одесика» експонуватиметься тематична виставка «Краєзнавець за покликом душі»: до 90-річчя від дня народження Віктора Голованя, кандидата історичних наук, краєзнавця, дослідника, громадського діяча.

Віктор Іванович Головань народився 17 жовтня 1930 р. в українському місті Кременчук в сім’ї офіцера-артилериста. У зв’язку з військовою службою батька родині доводилося часто змінювати місце проживання.

У 1946 р., по закінченні семирічки, вирішив піти батьковим шляхом, вступивши до Ленінградського артилерійського підготовчого училища. Відтоді його життя було пов’язане із армією. Останні чотири десятиріччя Віктор Іванович живе в Одесі. За велінням долі почав вивчати та висвітлювати систему військової освіти в Одесі, історії Одеського військового округу. Понад 30 років присвятив пам’яткоохоронній діяльності.

 Детальніше

Віктор Іванович і надалі продовжує працювати на ниві краєзнавства.

Створено: 06.10.2020
Переглядів: 172
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.