Просвітницький проект «Духовними сходами». Анонс

1.jpg

До Дня хрещення Київської Русі-України Одеська національна наукова бібліотека пропонує просвітницький проект «Духовними сходами», який має на меті дослідження різних аспектів християнства як унікального культурного й духовного феномену, розкриття та популяризацію багатих бібліотечних фондів з релігійної та релігієзнавчої літератури й найновіших досліджень науковців духовної ниви України.

День Хрещення Київської Русі-України відзначається в Україні щорічно 28 липня у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира. Як державне свято вперше встановлене в Україні в рамках святкування 1020-річчя Хрещення Київської Русі згідно з Указом Президента України від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі-України».

В рамках проекту Духовними сходами» представляємо електронну виставку «Українська ікона: традиції і сучасність» присвячену історії та традиціям іконопису в Україні й особливим рисам українського іконописного мистецтва.

Створено: 23.07.2020
Останнє оновлення: 28.07.2020
Переглядів: 287
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.