Ділова зустріч

4 липня 2018 р. в Одеській національній науковій бібліотеці відбулась ділова зустріч з  Ярославою Сошинською,  виконавчим директором УБА  та  Світланою Барабаш,  головою секції з адвокації  УБА.

Українська бібліотечна асоціація тісно співпрацює з державними установами, громадськими організаціями, рухами, фондами, зацікавленими в розвитку бібліотечної справи.

arina.jpg

Зустріч відкрила  в.о. генерального директора ОННБ Ірина Бірюкова, яка привітала всіх учасників та відзначила, що Одеська національна наукова бібліотека як офіційний партнер Української бібліотечної асоціації в реалізації спільних програмних цілей, підтримує завдання розвитку регіональних осередків організації. 

У зустрічі взяли участь керівники та провідні фахівці ОННБ, Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського, Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Маяковського, Одеської обласної бібліотеки для дітей ім. В.Катаєва, Одеської обласної наукової медичної бібліотеки, Центральної міської бібліотеки  для дітей ім. А. Гайдара, наукової бібліотеки Національного університету «Одеська юридична академія» та інших бібліотек вищих навчальних закладів Одеси.

soshinska.jpg

Ярослава Сошинська розповіла про роль національної бібліотечної асоціації у розвитку бібліотечної справи та бібліотечної професії.  Під час зустрічі учасники  більше дізналися про місію, принципи, якими керується у своїй діяльності ця громадська організація. Упевнилися, що спільними зусиллями професійної спільноти можна ефективніше сприяти  формуванню у суспільстві усвідомлення ролі бібліотек як чинника демократії, громадянського суспільства, науки, культури, безперервної освіти населення, а відтак розвитку держави.

3.jpg

4.jpg

Для представників УБА було організовано екскурсію по бібліотеці, під час якої вони мали можливість познайомитись з інноваційними проектами, які запроваджені в роботу ОННБ.

dyba.jpg

muzej.jpg

Створено: 09.07.2018
Останнє оновлення: 11.07.2018
Переглядів: 227© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.