Петро Осадчук: Я тут, я серед вас. Збірник. Анонс

1-2.jpg

19 травня 2018 р. о 13.00 в рамках ХІХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» на виїзному святі української книги в Овідіополі відбудеться презентація книги поета, літературного критика і публіциста Петра Осадчука «Я тут, я серед вас. Збірник» за участі Анатолія Глущака – поета, письменника, перекладача, видавця, члена Одеської обласної організації НСПУ та НСЖУ.

Петро Осадчук (02.12.1937 – 08.10.2014) - поет, літературний критик і публіцист, один із керівників Національної спілки письменників України в 70-90-ті роки ХХ століття, входив до складу ініціативної групи зі створення Народного Руху України, співавтор програмних документів цієї першої легальної громадської організації, що відкрито боролася за створення суверенної, соборної Української Держави. Був народним депутатом України перших скликань (1990 – 1998 рр.), брав безпосередню участь у державотворчих процесах як народний депутат, активний член Народної Ради в парламенті.

У книжці зібрані поезії, автобіографічні новели, публікації в пресі, офіційні й неофіційні вітання та спогади людей, які близько знали, товаришували та щиро шанували талант, громадську й політичну діяльність та життєву вдачу Петра Осадчука.

Створено: 16.05.2018
Переглядів: 536
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.