Творча зустріч з Олексою Різниківим. Анонс

19 травня 2018 р. о 12.00 в рамках ХІХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» на виїзному святі української книги в Овідіополі відбудеться презентація книжок письменника, мовознавця, просвітянина, громадського діяча Олекси Різниківа  за участі автора.

ukramars.jpg

Олекса Різників – знакова постать в сучасній Україні. Все його життя – це шлях до свободи, який він долає разом з країною. І його ніби-то фантастичний твір «УкраМарс : Суперфантастика із шухляди» - це подорож в часі та просторі не тільки уявному, але й дійсному. Як пише автор: «Оскільки я... є одним із тих людей, що осмілився стати в молодості на прю з владодержцями чи, точніше сказати з панівними уявленнями, то доведеться досліджувати і природу, витоки, причини так званого інакодумання, а також колізії, взаємодію потоків ноосфери, у яку я вростав, у якій виростав». Це книга про покоління, яке встало з колін, і це яскравий та дієвий приклад для сучасної молоді.

obkladinka_zoni_30.jpg

І якщо «УкраМарс» – книга художня, то друге презентоване видання «Зона» – унікальний літопис Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих. Засновано його у 1991 році, і весь цей час на його сторінках відображається реальний терновий шлях реальних людей, які творили сучасну історію України. Олекса Сергійович як головний редактор цього часопису здійснює величезну роботу по збиранню по крихтах історичної правди.

Зустріч з громадьським діячем, талановитим письменником Олексою Різниковим, який майстерне володіє словом, нікого не залишить байдужим. 

 

Створено: 15.05.2018
Переглядів: 359© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.