«Українська книга на Одещині» – 2018. Прес-конференція

26 квітня 2018 року у конференц-залі Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України відбулась прес-конференція, присвячена проведенню XІХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».

 

1.jpg

Учасники прес-конференції (зліва на право): 
Анатолій Кравченко, Ольга Бєльницька, Віктор Денісов,
Тетяна Щурова. 

Відкрив прес-конференцію Юрій Работін – голова правління Одеської обласної організації НСЖУ. 

Ольга Бєльницька (друга зліва), заступник генерального директора ОННБ з бібліотечної роботи, заступник голови оргкомітету ХІХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», заслужений працівник культури України під час прес-конференції розповіла про широкий спектр заходів та основні події, що відбудуться під час виставки-форуму. Вона зосередила увагу слухачів на презентації відкритого громадського простору – літній читальні «Litera», яка забезпечить вільний доступ громадян і гостей міста до перегляду поточних періодичних видань та надасть можливість ознайомитися з широким спектром нових газет і журналів, що виходять на теренах України та Одеси.

Про конкурс «Замовте слово про книгу» – на кращі читацькі відгуки до видань, що будуть представлені під час XIX Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», йшлося у виступі Віктора Денісова – доцента Одеської національної морської академії, кандидата технічних наук, співголови оргкомітету XІХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині». Він відзначив плідну співпрацю бібліотеки в організації такого визначного загальнодержавного заходу, побажавши творчого натхнення та урочисто передавши представникам ОННБ вимпел от Rotary Rishelye Club of Odessa.

Тетяна Щурова (крайня справа), завідувач відділу мистецтв ОННБ, заслужений працівник культури України, член оргкомітету XІХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», ознайомила учасників прес-конференції з новинками сучасного українського книговидавництва, які надійшли до ОННБ на конкурс «Краща книга виставки-форуму 2018».

Присутній під час прес-конференції Анатолій Кравченко (крайній зліва), член правління Одеської обласної організації НСХУ, заслужений художник України,  акцентував увагу на майбутній презентації альбому-каталогу «Збірка мистецьких творів Художнього музею Тараса Шевченка в Пекіні», яка відбудеться в рамках цьогорічної виставки-форуму.  

ТРК «Бриз» у програмі «На варті» з 25:04 с.

Створено: 26.04.2018
Останнє оновлення: 30.04.2018
Переглядів: 467© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.