Триває конкурс читацьких відгуків «Замовте слово про книгу»

foto_1_vchiteli_znajomlyat_sya_z_knigami.jpg

В рамках конкурсу читацьких відгуків «Замовте слово про книгу» співробітники Одеської національної наукової бібліотеки провели огляд виставки «Кращі книги України 2017-2018» для вчителів української мови та літератури.

Співробітники бібліотеки ознайомили викладачів української мови та літератури, з Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, із виставкою, на якій представлені книги-переможці різноманітних міжнародних та всеукраїнських премій: Національної премії України ім. Тараса Шевченка, Міжнародної літературної премії ім. Миколи Гоголя «Тріумф», Міжнародної літературної премії ім. Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» та інших. На виставці представлена дитяча та доросла література, художні романи та наукові праці, збірники поезій та мистецькі альбоми, тож кожен може знайти те, що йому до смаку, і взяти участь у конкурсі.

foto_2.jpg

Нагадуємо, за умовами конкурсу, що проводиться в рамках XIХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», відгук можна відправити до 12.05.2018 року поштою на адресу: 65023, м. Одеса, вул. Пастера 13, або на електронну адресу: onnb.div@gmail.com з приміткою «конкурс відгуків».

Створено: 25.04.2018
Останнє оновлення: 27.04.2018
Переглядів: 188© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.