Фантастичні «Цвиндрики» Сергія Дмитрієва

9 червня 2017 р. у залі виставки нових надходжень ОННБ відбулася презентація книги Сергія Дмитрієва “Цвиндрики. Фантастична повість” (Київ, 2016), яка стала складовою програми XVIІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».

foto1_sergij_dmitriev_pid_chas_prezentacii.jpg

Автор, Сергій Дмитрієв (кандидат філологічних наук, голова Одеської обласної організації Національної спілки письменників України, Відмінник освіти України, доцент ОНУ імені І.І.Мечникова), розповів присутнім про історію написання книги, виникнення її назви та звернув увагу на особливостях сприйняття повісті читачами в різних регіонах України.

foto2_spodarec__spilkuet_sya.jpg

У презентації взяв участь відомий літературознавець Володимир Сподарець – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української філології і методики навчання фахових дисциплін ПНПУ ім. К.Д. Ушинського; член національної спілки письменників України, – який розповів про творчий шлях письменника. Він також наголосив на актуальності української дитячої та підліткової літератури, адже це важливий фактор у формуванні національної свідомості молоді. (Про задум написання своїх перших нарисів фантастичного жанру автор ділився з ним ще 18 років тому).

Інша виступаюча – Аліна Шиндор – магістрант згаданого університету, одна з переможниць конкурсу на кращій відгук «Замовте слово про книгу», поділилася своїми враженнями від повісті “Цвиндрики”, і звернула увагу на ту обставину, що у змістовній частині книжки і порушеній проблематиці напрошується продовження, адже деякі питання в ній залишилися відкритими.

foto3_natalya_chernego_dyakue_avtoru.jpg

Наталя Чернега – філолог, провідний бібліограф сектору довідково-бібліографічного обслуговування ДІВ, подякувала автору за сприяння у розповсюдженні сучасної української дитячої літератури у сільських школах Одеської області.

foto5_elektronna_prezentaciya.jpg

В рамках заходу було продемонстровано електронну презентацію про життя і творчий шлях Сергія Дмитрієва, яку підготувала модератор зустрічі Катерина Максимова, працівник ДІВ.

foto4_avtor_iz_gostyami_prezentacii.jpg

Сергій Дмитрієв із гостями заходу – студентами Одеського обласного інституту удосконалення вчителів

Створено: 15.06.2017
Останнє оновлення: 20.06.2017
Переглядів: 688© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.