Виставка книжкової графіки Андрія Гупала

Виставковий художній простір XVIІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» 9-го червня 2017 р. розширила презентація мистецького проекту «Персональна виставка книжкової графіки та ілюстрації художника А. Гупала».

1.jpg

Художник з зміста Луцька представив ілюстрації до поетичної збірки В.Баранюка «Крок назустріч» (2007), ілюстрації до українських народних казок «Рукавичка» та «Ріпка» (2007), ілюстрації до книжки повістей та оповідань Й.Струцюка «Цвіт дикої шандри» (2008), графічні роботи, що ілюструють афоризми та крилаті вислови (2011), титульну сторінку до історичної повісті М.Мартинюка «Під мурами твердині» (2013), ілюстрації до книжки оповідань для дітей Н.Гуменюк «Манюня і Марципан» (2015), ілюстрації до збірки сценаріїв християнського театру «Алетея» (2017).

foto_3_p_korobchuk_.jpg

Слово про автора ілюстрацій має Петро Коробчук

У презентації взяли участь: Микола Мартинюк – письменник, кандидат філологічних наук, доцент, директор ПВД «Твердиня» та Петро Коробчук – поет, перекладач, літературний редактор ПВД «Твердиня». Вони розповіли про творчий шлях художника та його активну співпрацю з видавництвом, зокрема про роботу над дитячими казками «Рукавичка» і «Ріпка» (2007); історичною повістю М.Мартинюка «Під мурами твердині» (2013) та оповіданнями для дітей Н.Гуменюк «Манюня і Марципан» (2015).

Автор графічних творів Андрій Гупало розповів про особливості роботи над книжковою графікою, ілюстраціями, про співпрацю з авторами проілюстрованих ним творів та видавцями, а також про різницю між станковою та книжковою графікою. Художник презентував нову книжку з його ілюстраціями – збірку сценаріїв християнського театру «Алетея» (2017).

foto_4_vruchennya_podarunkiv_-1.jpg

Дарунок бібліотеці

У дар бібліотеці А. Гупало залишив графічний твір з серії, що ілюструє українські крилаті вислови та збірку авторських п’єс християнського аматорського театру «Алетея» (вид.: «Терен», Луцьк, 2017).

foto_5.jpg

Створено: 14.06.2017
Останнє оновлення: 20.06.2017
Переглядів: 691© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.