Презентація книжки Миколи Сенченка

10 червня 2017 р. в рамках XVIII Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» в ОННБ відбулась презентація книжки «Корпорація Monsanto – генетична бомба для України» за участі автора М.І.Сенченка, директора ДНУ «Книжкова палата України імені Івана Федорова», доктора технічних наук, професора, академіка МАІ при ООН, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата премії імені І.Франка, члена НСПУ та НСЖУ.

2.jpg

З виходом нового науково-популярного видання автора привітала заступник генерального директора з бібліотечної роботи ОННБ, заступник голови оргкомітету виставки-форуму «Українська книга на Одещині» Ольга Бєльницька.

Микола Сенченко розповів про вплив таємних фірм-монополістів, які впроваджують генномодифіковані продукти та агресивно захоплюють світові ринки. Також письменник навів приклад із генномодифікованою кукурудзою, яка провокує розвиток онкозахворювань.

3.jpg

Кандидат історичних наук Ігор Серов провів своєрідний критичний огляд презентованого видання М.І.Сенченка, наголосивши на важливості таких досліджень для запобігання розвитку ГМО в Україні.

4.jpg

Оцінюючи важливу роль даної книги доктор філософських наук, професор кафедри політології ОНУ імені І.І.Мечникова Василь Попков висловив свої думки стосовно інформаційної свободи. Він акцентував увагу на тому, що для сучасної молоді це одна з найголовніших вимог, яка сприяє формуванню та розвитку культури.

5-1.jpg

Ведуча презентації Тамара Кухарук, завідуюча відділу зв’язків з громадськістю і реклами, привітала з публікацією першого видання «Інформаційно-мережеві війни: теорія, моделі, алгоритми» аспірантку Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Оксану Сенченко, яка продовжила родинну традицію у дослідженні управлінських, стратегічних, економічних, соціальних і політичних аспектів життєдіяльності людини.

6.jpg

У рамках презентації книги присутні мали змогу поспілкуватись з автором. Захід пройшов у формі зацікавленого діалогу між виступаючими та присутніми на презентації.

7.jpg

Створено: 14.06.2017
Переглядів: 652© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.