Презентація книги Миколи Івановича Сенченка

prezentaciya_microsoft_powerpoint.jpg

В рамках XVIІI Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» 10 червня 2017 року об 11.00 у відділі міжнародних проектів ОННБ (вул. Пастера,13) відбудеться презентація нової книги «Корпорація Monsanto – генетична бомба для України» Миколи Івановича Сенченка - директора Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова», доктора технічних наук, професора, академіка Міжнародної академії інформатизації при ООН, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата премії ім. І. Франка, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України.

У презентованому виданні розглядаються проблеми світової глобальної політики, що мають вплив на життя та розвиток України, зокрема, одна з найактуальніших світових проблем - проблема генної технології, руйнівний вплив ГМО на довкілля і життя людини. Дослідження ґрунтується на підтверджених фактах, висновках компетентних експертних установ та провідних світових вчених, а також на власному дослідницькому та аналітичному досвіді автора.

Нова книга М.І. Сенченка – унікальна можливість дізнатися більше цікавої інформації про вплив глобальної політики на життя світу, а презентація за участі автора - не менш унікальна можливість зустрітися з цікавою, непересічною людиною, знаним фахівцем – Миколою Івановичем Сенченком.

Створено: 07.06.2017
Останнє оновлення: 08.06.2017
Переглядів: 401© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.