Творча зустріч з Оленою Юрачкою. Анонс

01.jpg

Видавництво «ВМВ» запрошує на презентацію та автограф-сесію відомого одеського автора Олени Юрачки, яка відбудеться в рамках XVIІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині». Захід відбудеться 9 червня 2017 року о 14:00 в приміщенні філіалу № 26 Центральної міської дитячої бібліотеки ім. А. Гайдара за адресою: вул. Льва Толстого, 13.

Олена Юрачка – педагог, психолог і журналіст. Вона почала писати художню прозу понад десять років тому. Уже видано її чотири романи, збірка оповідань і кілька дитячих книжок. Основна ідея творів: людина, її доля, етапи становлення, зміна внутрішнього світу і уявлень про життя.
Книги цього чудового автора, що написані серцем, викликають інтерес у широкого загалу. Читати їх легко і приємно.
Учасники презентації ознайомляться з дитячими книжками «Волшебные слова - Чарівні слова» і «Азбука - Абетка», видані цього року і заявлені на конкурс «Краща книга виставки-форуму 2017 року».
Автор книги – любляча бабуся. І, природно, онуки росли на її казках, які виховують в них почуття Добра, Любові, Довіри і Справедливості. Одну таку книжечку ви побачите 9 червня. Це книжка «Чарівні слова». Слова, без яких вихована людина не може обійтися: «спасибі», «будь ласка», «вибач». До кожної казки – питання для малюка. Друга книжка – «Азбука - Абетка». Весела книжечка, що знайомить дітвору з українським та російським алфавітом. Книжки видані двома мовами. Ви також зможете ознайомитися з раніше виданими творами, задати питання автору, придбати книгу, яка привернула увагу і отримати автограф від Олени Юрачки.

Створено: 06.06.2017
Останнє оновлення: 07.06.2017
Переглядів: 541© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.