«Українська книга на Одещині» - 2017. Прес-конференція

1 травня 2017 року у конференц-залі Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України відбулась прес-конференція, присвячена проведенню XVІІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».

img_9296.jpg

Учасники прес-конференції:
Олена Чоловська, Ольга Бєльницька, Віктор Денісов, Дар Лівшиц


rabotin-4.jpg

Відкрив прес-конференцію Юрій Работін - голова правління Одеської обласної організації НСЖУ.

belnickaya.jpg

Ольга Бєльницька, заступник генерального директора ОННБ з бібліотечної роботи, заступник голови оргкомітету ХVІIІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» під час прес конференції розповіла про широкий спектр заходів та основні події, що відбудуться під час виставки-форуму. Вона зосередила увагу слухачів на презентації творчого доробку співробітників ОННБ із серії «Одеса в іменах і документах»: видання присвячене 150-річчю від дня народження Євгена Володимровича Васьковського - відомого правознавця, літератора, критика та збірника матеріалів до 170-річчя від дня народження Михайла Федоровича Комарова – видатного українського діяча, літературознавця, бібліографа та публіциста.

Про необхідність проведення просвітницьких заходів в Одесі з популяризації сучасної книги та читання для інтелектуального розвитку молоді, а також про збереження історичних традицій у виставковій діяльності нашого міста йшлося у виступі Віктора Денісова - доцента Одеської національної морської академії, заступника голови оргкомітету ХVІIІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».

Про Всеукраїнський молодіжний бібліокараван «Читай, юність!» у рамках XVІІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» за участі юнацьких бібліотек України розповіла Олена Чоловська - директор Одеської обласної бібліотеки для юнацтва імені В.В. Маяковського.

Дар Лівшиц, директор ПП «Одесакнига», член Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, у своєму виступі розповів про новинки книжковому ринку та особливості створення сучасних дитячих видань.

img_9308.jpg

Тетяна Щурова, завідувач відділу мистецтв ОННБ, заслужений працівник культури України, член оргкомітету XVІІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», ознайомила учасників прес-конференції з родзинками сучасного українського книговидавництва, які надійшли до ОННБ на конкурс «Краща книга виставки-форуму 2017».

img_9315.jpg

Тамара Кухарук, завідувач відділу зв’язків з громадськістю і реклами ОННБ поділилася з присутніми інформацією про традиційний конкурс читацьких відгуків «Замовте слово про книгу», що проходить в ОННБ у рамках книжкового свята.

 img_9284.jpg

Дивіться також:

Відеорепортаж 7 каналу

Відеорепортаж ТК "Круг"

Відеорепортаж ТК "Репортер"

Відеорепортаж ТК "Глас"

Відеорепортаж ТРК Філія ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України"

Відеорепортаж ТРК "Південна хвиля", сюжет з 23:05 хв.

Створено: 11.05.2017
Останнє оновлення: 12.05.2017
Переглядів: 934© 2018 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.