Українська книга на Одещині - 2017. Анонс

emblema-2017-1.jpg

9 – 11 червня 2017 року Міністерство культури України, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів і Одеська національна наукова бібліотека за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Державного комітету телебачення і радіомовлення України проводять XVIІI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Основна мета заходу – збереження та примноження духовного й культурного надбання українського народу, створення сприятливих умов для видання та популяризації української книги, поповнення бібліотек Південного регіону новими виданнями, розповсюдження книг серед читачів, виховання культури читання та любові до української мови на кращих зразках вітчизняної літератури, підтримка молодих письменників і поетів.

Програма виставки-форуму передбачає широкий спектр інформаційно-рекламних заходів: круглий стіл з актуальних питань популяризації книги й читання, промоакції, презентації видавничих проектів, мистецький ярмарок, зустрічі з видавцями, поетами і письменниками, автограф-сесії, майстер-класи за участі майстрів народної творчості, «дискусійна студія» та ін.

На виконання Державної цільової програми підтримки і розвитку читання та Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» планується проведення свята дитячої книги «Книжкова феєрія для нових поколінь» за участі Одеської обласної бібліотеки для дітей імені В. Катаєва.

У рамках виставки-форуму відбудеться Всеукраїнський молодіжний бібліокараван «Читай, юність!» та семінар за участі Державної бібліотеки України для юнацтва та Одеської обласної бібліотеки для юнацтва імені В. В. Маяковського.

Планується проведення конкурсу виданих на теренах України книжок «Краща книга виставки-форуму 2017 року». Переможців конкурсу буде відзначено дипломами та подяками Оргкомітету.

Програма XVIІI Всеукраїнської виставки-форуму передбачає проведення традиційного виїзного свята української книги в одному з районних центрів Одеської області та благодійну акцію – передачу книг сільським бібліотекам.

Будуть також відзначені видавництва, які впродовж багатьох років беруть активну участь у  виставці-форумі.
Запрошуємо видавців та книгорозповсюджувачів взяти участь у цьогорічній виставці-форумі «Українська книга на Одещині».

Умови участі

Заявка на участь

Заявка на презентацію

 

 

Створено: 23.03.2017
Останнє оновлення: 10.04.2017
Переглядів: 1477© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.