Презентація книги «Колдунья из треугольного переулка» за участі автора Ніни Гравицької

img-7539c1544326706e46dfef3392270433-v.jpg

У рамках ХХІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбулась презентація частини 3 книги «Колдунья из треугольного переулка», одеської дитячої письменниці-казкарки Ніни Гравицької.

Ніна Гравицька відома як авторка серії видань бібліотеки сімейного читання «Зорепад»-трилогії у жанрі дитячого пригодницького роману «Жизнь и приключения Мани Безымянной»

Щоденна работа казкаря- це дуже важлива місія – вести дітей у світ прекрасного, напоїти кожне дитяче сердечко любов’ю, світлом доброти і людяності, навчити відрізняти добро і зло, вчити мріяти і творити, прагнути бути найкращим. Авторська казка – найбільш емоційний, тонкий, філософський жанр літератури, здатний доторкнутись до серця не тільки маленького, але й дорослого читача. Казка навчає дитину недитячих, дорослих істин, але їх розуміння приходить поступово: на різному рівні світогляду одна й та сама казка може мати дуже різні прочитання.

img_0706.jpgНа презентації книги авторка розповіла, що її надихнуло на створення трилогії, про своє ставлення до сучасної дитячої літератури, про своїх читачів з усіх куточків світу, які з нетерпінням чекають продовження серії вже на протязі 18 років. Презентація відбулась у вигляді жвавої бесіди у форматі запитання-відповідь та завершилась автограф-сесію.

Створено: 10.06.2021
Переглядів: 764
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.