Презентація книги Данила Башмака «На другом берегу: сказка в стихах»

prezentaciya-4-1.jpg

21 травня 2021 р. у рамках ХХІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» у приміщенні універсальної читальної зали Централізованої міської бібліотечної системи для дітей м. Одеси відбулася презентація книги «На другом берегу» за участі молодого, талановитого, творчого дуету з Херсона Данила Башмака і Вікторії Березіної та представника видавництва «Олді +» Вікторії Сєрової.

prezentaciya-1.jpg prezentaciya-2-1.jpg

На початку презентації бібліотекарі універсальної читальної зали ЦБС для дітей зробили коротку доповідь про творчі дуети в літературі. На презентацію були запрошені учні місцевої школи. Автори розповіли юним читачам як була створена книга, чому має таку назву, хто став прототипом головних героїв казки та продемонстрували анімаційну роботу. Школярі з захопленнями слухали, задавали слушні запитання.

prezentaciya-3-1.jpg

Після презентації усі охочі мали змогу сфотографуватися та отримати автографи від творців книги.
У подарунок від дітей автори отримали, власноруч намальованих, героїв казки –Кота та Дівчинку.

Вітаємо видавництво «Олді +», Данила Башмака і Вікторію Березіну з перемогою у конкурсі «Краща книга виставки-форуму 2021» у номінації «Дитячий світ».

Створено: 10.06.2021
Переглядів: 93
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.