Презентація книги «Тюремна пісня» за участі автора Олени Герасим'юк

01.jpg

У рамках ХХІІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» 22 травня 2021 року у відділі міжнародних проектів Одеської національної наукової бібліотеки відбулася творча зустріч з письменницею Оленою Герасим’юк.

На творчій зустрічі було презентовано книгу «Тюремна пісня», яка вийшла у видавництві “Люта Справа” минулого року. «Тюремна пісня» — це друга книга віршів Олени Герасим'юк. Це вірші про любов і ненависть, про тугу за родиною та про війну, про життя і смерть. Вони написані простою, не цензурованою, фактично воєнною мовою. Вірші Герасим'юк вражають своїм стилістичним та інтонаційним багатством, і, менше з тим, важко згадати іншого молодого поета, який би так міцно спирався на українську культурну традицію в усіх її проявах.

02.jpg

На зустрічі виступила представниця видавництва «Люта Справа» Дар’я Попович, а також відбувся показ коротких відео кліпів на вірші Олени Герасим’юк. Наприкінці зустрічі авторка зачитала декілька уривків зі своєї книги.

03.png

Книга «Тюремна пісня» була відзначена як «Краща книга виставки-форуму-2021» у номінації «Сучасне літературно-художнє видання».

Створено: 27.05.2021
Переглядів: 405
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.