← Конкурс. Номінаційний список 2019 (за травень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Сонячне сяйво Тетяни Яблонської : (до 100-річчя з дня народження) [Текст] : рек. бібліогр. покажч. / Упр. культури, національностей, релігій та охорони обєктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; від. мистецтв ; [підгот. Т. К. Храмцова ; консультант-бібліогр. Н. Б. Слюсаренко ; техн. ред. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – Одеса, 2018. – 124 с. – 21х29,7. – 15 прим. : б. ц.

 

Анотація

У даному рекомендаційному бібліографічному покажчику відображені матеріали з фондів ОУНБ ім.. М. Грушевського, ОННБ, Одеського художнього музею.

Робота має чотири розділи. У першому розділі подаються джерела про життя і творчість Т. Яблонської з мистецтвознавчих та періодичних видань; у другому – авторські статті Т. Яблонської; у третьому – ілюстративний матеріал з мистецтвознавчих та періодичних видань; у четвертому – зібрання живопису та графіки Т. Яблонської з фондів Одеського художнього музею.

Зміст кожного розділу подається у алфавітному порядку авторів та заголовків, мають наскрізну нумерацію. Видання наділено допоміжними довідковими покажчиками: алфавітним покажчиком авторів та заголовків, алфавітним покажчиком картин Т. Яблонської, алфавітним покажчиком періодичних видань.

Видання адресоване мистецтвознавцям, науковим співробітникам, творчим спілкам, вчителям та студентам вищої та середньої школи, працівникам бібліотек, читачам.