← Конкурс. Номінаційний список 2019 (за травень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Щупак І. Я. Всесвітня історія (рівень стандарту) : підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти / І. Я. Щупак. – К. : УОВЦ «Оріон», 2018. – 208 с. : іл.

Анотація

У підручнику висвітлюється період Новітньої історії, що охоплює добу від початку Першої світової війни до закінчення Другої світової війни, - той період, який ряд істориків називає «Тридцятирічною війною ХХ століття». На основі сучасних історичних підходів розглядаються історичні події та явища, пов’язані з радикальними соціально-економічними та політичними змінами в Європі та світі в цей час, піднесенням революційного та національного руху, становленням нових незалежних держав і територіальними змінами.

Підручник вирізняється особливою системою побудови та структурування навчального матеріалу, визначення основних понять. Фрагменти історичних документів, довідкова й додаткова інформація, ілюстративний матеріал, карти, питання та завдання спрямовані на формування інтересу учнів до історії та підвищення ефективності навчання.