← Конкурс. Номінаційний список 2019 (за травень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Рібцун Ю. В. Я учуся розмовляти : навч.-метод. комплект : навч.метод. посіб. з розвитку мовлення дошкільників 3 – 6 років / Ю. В. Рібцун. – Київ : Генеза, 2019. – 224 с. – (Серія «Помічник вихователя»).

Анотація

Навчально-методичний посібник «Я учуся розмовляти» і логопедичний альбом з розвитку мовлення дошкільників 3 – 6 років складають навчально-методичний комплект. Подана комплексна методика спрямована на вдосконалення всіх складових мовлення в поєднанні з розвитком зорового сприймання, уваги, пам’яті, основних мисленнєвих функцій і операцій, зокрема прогнозування і контролю. Завдання доцільно використовувати під час логопедичних занять, занять з розвитку мовлення та ознайомлення з довкіллям. Матеріали корисні і для профілактики виникнення в дітей оптичних дисграфії і дислексії.

Для вихователів ЗДО, у тому числі з інклюзивною освітою, учителів-логопедів, корекційних педагогів, тифлопедагогів, практичних психологів, учителів початкових класів, працівників реабілітаційних, інклюзивно-ресурсних центрів, студентів, гувернерів, батьків.