Виставка нових надходжень 2011-10-04

Біла І.М. Психологія творчого конструювання в дошкільному віці / Ірина Біла. – К. : Веселка, 2011. – 431 с.

У виданні досліджуються теоретичні й практичні аспекти психології творчого конструювання в дошкільному віці. Розкриваються сутнісні характеристики пошукового творчого процесу, його динаміка, стратегіальна організація, вікові особливості та можливості розвитку. Для психологів, педагогів, студентів, а також усіх, хто цікавиться проблемами творчості та розумового розвитку дошкільнят.

 

 

Лисенкова В.В. Культуротворча сутність філософського образу життя / В.В.Лисенкова. – Х. : ХГАК, 2011. – 296 с. – рос.

У виданні запропонована концепція філософського способу життя у контексті розвитку світової філософської думки. Проаналізована структура філософського способу життя, його функціональної характеристики, типологічні особливості. Представлені у зрівняльному аспекті параметри наукового, літературно-публіцистичного, художнього, щоденного способу життя.

 

 

Котляр В.П. Основи художнього виховання дітей / Володимир Котляр. – Д. : вид-во Ноулідж, 2010. – 223 с. .

У посібнику розглядаються естетичні, психолого-педагогічні й методичні питання, присвячені особливостям художнього виховання дітей в умовах початкового їх залучення до образотворчої діяльності.

 

 

 

 

 

Замки і фортеці західної України [альбом]. – Кременець., 2006.

Видання містить фото замків та фортець з історичними довідками західної України. Вони є зразком фортифікаційного мистецтва в добу середньовіччя. На сьогодні на території України кількість замків перевищує кількісний показник у сусідній Польщі і лише трохи поступається у цьому відношенні такій центральноєвропейській країні як Чехія. Повнокольорове популярне видання розраховане на туристів та усіх, хто цікавиться історією архітектури.

 

Другий Одеський міжнародний кінофестиваль. – К., 2011. 209 с. – рос.

Книга містить: Особливі події: КІНО-Live; Французька панорама; Нове російське кіно; Ретроспектива: українська комедія; Ретроспектива: фільми Монті Пайтон; Спеціальні покази; Зроблено в Одесі та інші.

 

 

Гуменюк В.І. Театральна журналістика/ В.І. Гуменюк. – Сімферополь. : Таврія, 2008. – 176 с.

Видання присвячене проблемам театральної творчості та її висвітлення у пресі. Основу посібника становлять зразки театральних рецензій.

 

 

 

 

 

Клімов А.А. Світ давніх цивілізацій / А.А. Клімов. – Х. : Веста, Ранок, 2008. – 288 с.

Науково-популярне видання, містить більш 3000 ілюстрацій. У книзі можна знайти відповіді на такі питання: сенс людського існування на Землі, про перших представників людської раси та інші. Книга розрахована на широке коло читачів.

 

 

 

Тупкіна І.В. Відкриття Феодосії : сторінки археологічного вивчення Південно-Західного Криму та початкові етапи історії Феодосійського музею старожитностей 1771 – 1871 р. / Ірина Тукіна. – К. : Болеро, 2011. – 240 с. – рос.

Книга присвячена історії вивчення Феодосії з 1771 до 1871 років. Видання присвячене першим дослідникам археологічних скарбів південно-західного Криму та до 200 – річчя Феодосійського музею стародавності.

 

 

Березовський В.С. Основи комп’ютерної графіки / В.С. Березовський. – К. : вид. група ВНV, 2009. – 400 с.

Матеріали книжки поділено за двома рівнями складності: на першому – методи й засоби растрової графіки досліджуються у середовищі редактора Paint, а векторної – у середовищі редактора, вбудованого у програми пакета MS Office. На другому рівні пропонуються до вивчення основні методи створення і редагування зображень за допомогою редактора Photoshop і Corel DRAW. Окремі розділи присвяченні базовим поняттям комп’ютерної графіки, основам комп’ютерної анімації та огляду спеціалізованих засобів для роботи з покроковим описом порядку їх виконання, а також завдання для самостійної роботи.

 

Глобальні трансформаційні імперативи сталого розвитку національної економіки. – Сімферополь. : Фенікс, 2011. – 284 с.

Монографія присвячена дослідженню методологічних і прикладних питань глобальних трансформаційних процесів та їх впливу на національний і регіональний рівень. Розглянуто концептуальні основи сталого розвитку національної економіки в умовах глобалізації та міжнародної інтеграції. Розкрито сучасний механізм регулювання трансформацій господарського комплексу України та її елементів.

 

Актуальні проблеми юридичної науки – 2010 : матеріали міжнародної науково-практичної конференції. – К. : Національна академія управління, 2011. – 428 с.

У збірці представленні доповіді та наукові повідомлення учасників міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми юридичної науки - 2010», яка відбулася 26 листопада 2010 р. Розглядається загальноправова та різногалузева проблематика, яка охоплюється визначеною темою.

Створено: 26.07.2010
Переглядів: 3284© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.