Зал українці в світі

Загальна інформація:
«Зал українці в світі» виник як спільний проект між ОННБ, Фундацією Українознавчих Студій Австралії та Державною бібліотекою штату Новий Південний Уельс (Австралія) на основі «Угоди про співробітництво…» (1994). Це стало результатом постійної роботи бібліотеки в напрямку розширення зв'язків з бібліотеками, видавництвами, українською діаспорою, пошуків нових форм співпраці з ними. Урочисте відкриття сектору "Українці в світі" відбулося 23 квітня 1996 року. Його народження обумовлене необхідністю зберігати і розвивати українську національну культуру, поширювати ділові та творчі зв'язки між українцями світу. Бібліотечний фонд «Залу українці в світі» зберігається у відділі міжнародних проектів. Фонд знайомить читачів не тільки з вітчизняними виданнями, а й з тими, що надруковані поза межами України.
В залах сектору "Українці в світі" проводяться лекції, бесіди, розгорнуті книжкові виставки, на яких представлена література з історії та культури України, видання української діаспори з Австралії, Канади, Німеччини, США та інших країн. Сектор став осередком міського відділення товариства "Україна-Австралія".

Створено: 10.12.2010
Останнє оновлення: 21.09.2016
Переглядів: 3090© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.