ВІДДІЛ ЗВ'ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ТА РЕКЛАМИ БІБЛІОТЕКИ

Розташування: 65023, Одеса - 23, вул. Пастера,13,

Одеська національна наукова бібліотека.

Зав. відділу: Кухарук Тамара Миколаївна

E-mail: biblio.odessa@gmail.com

Загальна інформація
Створення у 1998 р цього відділу було обумовлене необхідністю розширити ділові та творчі стосунки з громадськістю міста, області, інших регіонів, з представниками вітчизняної та зарубіжної науки і культури.
На цей час відділ активно співпрацює з Одеською організацією Національної спілки письменників України, Асоціацією національних меншин Одещини, обласним товариством "Просвіта", Фондом "Відродження регіону", Обласним об'єднанням ветеранів Великої Вітчизняної війни, Військово-Морського Флоту і Військово-Морських Сил України, обласною Радою миру, науковцями майже всіх вищих навчальних закладів міста, Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів. Це співробітництво допомагає бібліотеці в проведенні конференцій, "круглих столів", презентацій виставок та окремих видань, зустрічей з видатними діячами та науковцями тощо.
Відділ розташований на першому поверсі Бібліотеки у виставочному залі, де експонуються виставки нових надходжень (оновлюються щомісяця), тематичні та календарні виставки.
Відділ здійснює обслуговування читачів новими виданнями (книжками та журналами), літературою з діючих виставок, надає консультації, рекомендації, проводить бібліографічні огляди, презентації, лекції тощо.
Працівники відділу підтримують активні зв'язки з засобами масової інформації, які висвітлюють масові заходи бібліотеки.
Відділ пропонує такі послуги:

проведення презентацій та тематичних заходів;

підготовку тематичних виставок на замовлення організацій (в приміщенні Бібліотеки або виїзних);

підготовку і проведення оглядів-лекцій за темами виставок;

забезпечує оголошення і висвітлення заходів в пресі, на радіо та телебаченні.

Створено: 02.12.2009
Останнє оновлення: 14.03.2016
Переглядів: 2114© 2019 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.