Книги

Газети

Журнали

Періодичні видання, надруковані будь-якою іншою мовою протягом 1861–1945 рр. на території сучасної України

Херсонские епархиальные ведомости . -  Одесса, 1861.

«Херсонские  епархиальные  ведомости» -  журнал, який видавався  з 1860 по 1919 р. в Одесі правлінням Херсонської єпархії. Це християнське православне видання становить величезну цінність як основне  друковане джерело інформації про Православну церкву та православне населення Херсонської губернії, до складу якої входила територія нинішньої Одеської області.

Журнал містить офіційну частину, де публікувалися розпорядження Святійшого синоду та єпархіального начальства, відомості про склад, керування та бухгалтерію Херсонської єпархії, оголошення про вакансії та призначення на місця священнослужителів.

До кожного номеру додається «Прибавление», що містить різноманітні настанови парафіянам, життєписи та праці видатних діячів церкви, нотатки та коментарі до тексту Святого Письма, а також списки нових видань руської духовної літератури.

Це видання становить інтерес для істориків, релігієзнавців, філологів, для тих, хто цікавиться історією Православної церкви та для всіх тих, хто прагне до духовної освіти.

Для перегляду даного документа, будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь

Див. в електронному каталозі