10.11.2017

Потенціал 80-ти

В духовній нумерології число 80 особливе. Воно знаменує «увесь потенціал ще не виявленої мудрості». Це свідчення стабільного росту і наявність надійного фундаменту. 8 листопада вщент заповнена зала Одеської обласної філармонії зібрала шанувальників симфонічної музики і її провідника – Національного одеського філармонійного оркестру, який цьогоріч відзначає 80-річчя свого заснування як оркестр Одеської філармонії. За диригентським пультом – народний артист України, художній керівник і головний диригент оркестру Хобарт Ерл.

Читати далі →

18.09.2017

Стартував 80-ий концертний сезон

Ніби нещодавно Національний одеський філармонійний оркестр досить резонансно відзначив свої 75-ті роковини. Концертний сезон 2017-2018 рр. є вже восьмидесятим, а круглі дати мають особливість підвищувати до подій інтерес загалу.

Відкриття цьогорічного сезону підняло нас над буденністю на «романтичних крилах» – у програмі твори пізніх романтиків Едуарда Едгара і Сергія Рахманінова. Відповідно, звучали Симфонія № 1 та Концерт № 3 для фортепіано з оркестром. Соліст – Станіслав Христенко (Україна, США). За диригентським пультом народний артист України Хобарт Ерл.

Читати далі →

30.06.2017

Black sea music fest-2017: нові музичні відкриття

17 червня в Одесі стартував IV Міжнародний музичний фестиваль «Black sea music fest». Про його особливості йшлося під час прес-конференції, яка відбулася 22 червня напередодні другого вечірнього концерту, присвяченого сучасній українській і литовській музиці.

Читати далі →

28.04.2017

Попри загрози, погрози і труднощі…

Виступ знаного львівського інструментального дуету у складі народної артистки України Лідії Шутко (скрипка) і заслуженого артиста України Олександра Козаренка (фортепіано), який 21 квітня відбувся в Малому залі ОНМА ім. А.В. Нежданової, став передвісником фестивалю «Два дні й дві ночі Нової музики», який у ці весняні дні щорічно проводиться в Одесі.

Читати далі →

29.11.2016

Музика як тріумф серця й інтелекту

Кожен виступ Національного одеського філармонійного оркестру – це завжди подія, розширення нашого уявлення про високу музику, або глибоке переживання відомого. 18 листопада на сцені Одеської обласної філармонії відбувся концерт за участі київських гастролерів. У програмі твори швейцарського і американського композитора Е. Блоха й угорського – Б. Бартока, відповідно, Концерт для скрипки з оркестром та Концерт для оркестру, які належать до вершин їхньої творчості. За диригентським пультом знана одеситам Наталія Пономарчук. Соло на скрипці виконував не меш відомий загалу соліст Дмитро Ткаченко.

Читати далі →

14.09.2016

Відкриття концертного сезону 2016-2017

Свій 79-й концертний сезон Національний Одеський філармонійний оркестр розпочав програмою, яка включала твори Чайковського і Скрябіна. За диригентським пультом народний артист України Хобарт Ерл. Сольну партію в Концерті для скрипки з оркестром Петра Чайковського виконав добре відомий одеситам молодий скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів Валерій Соколов (Харків).

Читати далі →

01.07.2016

Ода життю: музика Мирослава Скорика

21 червня в Одеській опері фестиваль «Black sea music fest» продовжила концертна програма, у якій переважали твори Мирослава Скорика. Це частина національного проекту 3С: Сильвестров, Станкович, Скорик. 

Читати далі →

сторінка 1 з 7